Wat is er nieuw aan Delta?
Delta biedt vier afzonderlijke uitgaven aan, afgestemd op zowel de finaliteit als het aantal lestijden. Naast een uitgave voor de dubbele finaliteit en uitgaven voor vier en vijf uur wiskunde in de doorstroomfinaliteit, is er vanaf schooljaar ’26 ook een specifieke uitgave voor drie uur wiskunde in de doorstroomfinaliteit.
In de doorstroomfinaliteit trekt Delta volledig de kaart van de leerboeken, telkens aangevuld met een digitale licentie. De leerboeken omvatten zowel de instap, theorie, verwerking alsook de opdrachtenreeksen.
Delta sluit aan bij de nieuwste minimum- en leerplandoelen. Zo ben je zeker dat je lesmateriaal inhoudelijk én didactisch perfect aansluit bij wat vandaag van leerlingen verwacht wordt, met tegelijk de vertrouwde herkenbaarheid van de huidige leeroplossing.