Vraag informatie op uit het archief

Vraag informatie op uit het archief

 

Je kan via de archieffunctie dossiers opvragen voor zowel ingeschreven leerlingen als voor leerlingen die niet meer zijn ingeschreven in de school. Je kan eveneens dossiers opvragen van alle leerlingen van vorige schooljaren.

Informatie opvragen

Om de archieffunctie te openen klik je rechtsboven op 'Acties' en kies je de optie 'Download data vanuit het archief'. Hier kan je een dossier van een of meerdere leerlingen opvragen.

Hoe vraag je het dossier van één of meerdere leerlingen op?

  1. Selecteer eerst het schooljaar en vervolgens de klas(sen).
  2. Duid in de zoekbalk aan welke informatie je in de PDF wenst.
  3. Klik op 'Zoeken'.

Tip: heb je meerdere schoolomgevingen? Let er dan op dat je de juiste school hebt geselecteerd boven de zoekbalk.

Vervolgens zie je een lijst van alle klassen die binnen de zoekcriteria vallen. 

  • Indien je de dossiers van een hele klas wilt opvragen, selecteer je de hele klas door deze aan te vinken.
  • Om de dossiers van één of meerdere leerlingen op te vragen, open je de klas door op het v-icoon naast de klas te klikken en de specifieke leerling(en) aan te vinken.
  • Je kan ook een specifieke leerling zoeken door eerst het schooljaar te selecteren en vervolgens de leerling op naam te zoeken in het zoekveld.

Wanneer je alle leerlingen geselecteerd hebt waarvan je de dossiers wilt opvragen, klik je onderaan op ‘Genereer en download PDF’s’. Wanneer de PDF’s klaar zijn worden deze automatisch als zip-file gedownload naar jouw computer.